• PODPORA

Podpořte stránky www.bytyPP.cz

 

Našli jste díky nám nájemníka? Byli jste spokojeni se službou a fungováním stránek www.bytyPP.cz? Budeme velice vděční, když nás podpoříte!

Jak jste už zjistili, naše služby jsou kompletně ZDARMA! Nicméně i my, když už nemusíme jíst a pít, musíme minimálně platit za provoz tohoto portálu.

Rádi bychom Vás proto požádali, pokud jste byli spokojeni, můžete si to dovolit a považujete to za správné, abyste nás podpořili libovolným příspěvkem na náš bankovní účet. Naprosto dobrovolně a pouze dle Vašeho uvážení! Za veškeré příspěvky mnohokrát DĚKUJEME!!!

Číslo bankovního účtu: 2000166229 / 2010

A pokud se Vám nechce, či si nemůžete dovolit nás podpořit finančně, budeme velice vděční za každou pozitivní referenci a doporučení.

Mnohé díky, tým www.bytyPP.cz

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.