• Nabídka

Pronájem bytu Strnadova, Brno-Brno-Líšeň, Samostatný pokoj

nezáleží

Popis nabídky

Nabízím k pronájmu jeden pokoj v bytě 3+1 na ulici Strnadova v Líšni. Jedná se o neprůchozí obývák o rozměrech 20m^2 vhodný pro 2 lidi (studenty nebo mladý pár). Druhý pokoj je pronajat studentovi a třetí pokoj bude obývat dobrovolník z Evropské dobrovolné služby (EDS).

Cena: 2300,- Kč měsíčně + 300,- Kč měsíčně záloha na energie / člověka

Byt se nachází v 6. patře a je plně vybaven pro studentskou klientelu. K vybavení bytu, kromě standardních postelí a skříní, patří: kompletně zařízená kuchyňská linka, sporák, lednička, nová pračka, mikrovlnka, vysavač, žehlička, televize, psací stoly a další. Součástí bytu je balkón a dostatek úložného prostoru. Možnost internetu od UPC. Přiložené fotografie zobrazují byt přibližně před rokem, nyní je byt nově vymalovaný a má navíc pračku, mikrovlnku a další vybavení kuchyně.

Ideální pro 2 studenty za souhrnnou cenu: 4600,- Kč měsíčně + 600,- Kč zálohy za energie.

Byt je volný k nastěhování od 1.9.2015, prohlídky možné od 21.8.2015.

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Jitka Kadletzová
Telefon: 774703343
Vloženo: 26. 08. 2015

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.