• Nabídka

Pronájem bytu Třebechovice pod Orebem, 4+kk

rodina

Popis nabídky

Dovoluji si vám nabídnout k pronájmu byt v rodinném domě po kompletní rekonstrukci v klidné lokalitě Třebechovic pod Orebem. Celková obytná plocha bytu v přízemí činí 78 m2 + sklad 6 m2. V bytě jsou vyměněna nová plastová okna, položeny nové podlahové krytiny, instalována nová kuchyňská linka, nový plynový kotel pro vytápění i ohřev vody. Nově jsou zrealizovány veškeré rozvody (elektřina, topení, voda, odpady, plyn), dále pak zámková dlažba v okolí domu, omítky, plot. Cena nájmu nezahrnuje energie, které bude nájemce přihlašovat na vlastní účet. Nájemce bude mít k dispozici i zahradu s travnatou plochou a posezením, údržbu zahrady a okolí domu v rámci pozemku zabezpečuje majitel za sjednaný poplatek. Pronájem nemovitosti je možný od konce září. Možností je navíc pronájem garáže - informace v RK. V případě zájmu je také možné pronajmout dům jako celek i s garáží - informace v RK. Fota interiéru budou k dispozici ihned po instalaci kuchyňské linky a podlahových krytin.

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Zdena Novotná
Telefon: 604511101
Vloženo: 01. 09. 2015

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.