• Nabídka

Pronájem bytu Praha, Černý Most, 3+1

nezáleží

Popis nabídky

Nabízím pronájem bytu 3 + větší KK + balkón (byt 1. kategorie): 1 velký pokoj, 1 menší pokoj, obývák průchozí s kuchyní, široká chodba, celkem 63 m2. Ideálně řešen pro dvě dvojice studentů nebo rodinu díky širokým společným prostorám. Nově zateplen. Pouze pro nekuřáky.
Byt se nachází ve 2. patře s výtahem, 4 min od zastávky MHD, 12 min pěšky od stanice metra Černý most a nákupního a zábavního centra CČM, Ikey a dalších obchodů. Na kraji sídliště zeleň, rybník, louka, golfové hřiště.
Základní vybavení bytu: kuchyňský sporák s keramickou deskou, kuchyňská linka, automatická pračka, lednice se samostatným mrazákem, 4 postele + 1 jako válenda, stůl, skříně, obývací nábytek, sedací souprava, jídelní stůl, žebřiny.
Požadavky: nekuřáci, max. 4 osoby.
Měsíční nájemné 14000,- Kč (při rychlém jednání 13000,- Kč) včetně energií, UPC internetu, WIFI. Platby měsíčně nebo čtvrtletně předem – podle domluvy. Smlouva na 1 rok s možností prodloužení na základě dohody. Možnost nastěhování ihned.
Prohlídka bytu možná.

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Novotný
Telefon: 111111111
Vloženo: 09. 09. 2015

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.