• Nabídka

Pronájem bytu Praha, Štramberská, 1+kk

nezáleží

Popis nabídky

Nabízím k pronájmu nový nadstandardně vybavený byt s dispozicí 1+kk o velikosti 51 m2 + 8 m2 vlastní sklep. Nachází se v přízemí rodinného domu, okna orientována na východ, na podlaze koberec, v koupelně vana, otopný žebřík. V obytné místnosti navíc krbová kamna a komfortní podlahové vytápění. Kuchyňská linka má horní i spodní skříňky, je vybavena lednicí, novým sporákem s elektrickou troubou a digestoří. Byt je vybaven dle fotografií, možnost dovybavení za příplatek. Nájemné pouze 7300,- Kč měsíčně, zúčtovatelná záloha na veškeré energie a služby 3500,- Kč, vlastní vodoměry i elektroměr! V domě k dispozici prostorná zahrada s ovocnými stromy, pergola s posezením a další. Městská část Dubeč disponuje kompletní občanskou vybaveností a výbornou dostupností do centra Prahy. Byt je připraven k okamžitému nastěhování.
Zastupuji správcovskou společnost této nemovitosti - smlouva i vše kolem bydlení bude řešeno přímo se mnou.

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Zdeňka Španihelová
Telefon: 731690361
Vloženo: 30. 09. 2015

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.