• Nabídka

Pronájem bytu Praha 4, Nusle, Pod Lázní 13, 5+1

rodina

Popis nabídky

Pronájem bytu 5+1, Praha 4, Nusle, ul. Pod Lázní

Nabízíme k pronájmu krásný slunný byt 5+1 o velikosti cca 155 m2 v prvním patře činžovního domu se dvěma balkony. Byt se skládá z chodby vedoucí do kuchyně, pěti pokojů (4x jih, 1x sever + kuchyň), koupelny s vanou, sprchy společné s WC, samostatného WC a komory. Jižní balkon je orientován do ulice, severní do zahrady domu, s markýzou. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou s barovým pultem a dvěma židlemi, sporákem s troubou, mikrovlnou troubou, myčkou a lednicí. Podlahy ve všech pokojích jsou pokryty plovoucí podlahou, chodba, koupelny a WC dlažbou. Vytápění etážové s plynovým kotlem, se zásobníkem na TUV. V chodbě je umístěna velká Ikea skříň, ve dvou ložnicích jsou objemné vestavěné skříně. V jedné koupelně vana, umyvadlo a galerka, v druhé koupelně sprchový kout, umyvadlo a WC, všude termostatické baterie. Okna plastová, žaluzie. Satelitní anténa. Možnost využití zahrady ve vnitrobloku. Vhodné pro větší rodiny s dětmi, nepronajmeme ke spolubydlení. Menší domácí zvíře jen po dohodě. Rozvody internet. Autobusová zastávka 1 minutu pěší chůze, metro Pankrác pěšky 10 minut, busem 2 minuty. Bezproblémové parkování v ulici před domem, možnost uložení lyží, kol atd. na společné půdě domu. Přes ulici park Jezerka. K nastěhování od 7. 12. 2015, smlouva na 2 roky s možným prodloužením. První prohlídky možné od 4. 12. 2015. Realitní kanceláře prosím nevolejte.

Čistý nájem bez poplatků činí 26 000,- Kč/měs. (+ služby 350 Kč/1osoba), nový nájemce si na sebe převede odběry energií.

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Anna Topičová
Telefon: 721747338
Vloženo: 01. 12. 2015

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.