• Nabídka

Pronájem bytu Praha, Šimáčkova, 3+1

nezáleží

Popis nabídky

Pronájem Atraktivního vybaveného bytu 3+1/B 120 m2 v žádané lokalitě Praha - Holešovice. Na první pohled Vás zaujme kvalitně provedená celková rekonstrukce v moderním stylu, korespondující s původními prvky a doplňky. Repasované dveře, plovoucí podlahy, dlažba. Samostatná dubová kuchyň se vstupem na balkon do vnitrobloku nabízí velkorysé prostory. Dostatek úložného místa díky vestavěným skříním v šatně. Koupelna s rohovou vanou, samostatná toaleta s přirozeným odvětráváním. Velice dobře udržovaný dům, nová okna. Jedná se o první patro. K bytu náleží parkovací stání ve vnitrobloku. cca 200m od plánovaného nového OC Galerie Stromovka. Doporučujeme.Volejte makléře. 23 000 Kč
za měsíc
(NEPLATÍTE PROVIZI, poplatky:3000,-Kč + převod energií)

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Tomáš
Telefon: 774866327
Vloženo: 05. 01. 2016

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.