• Nabídka

Spolubydlící do pokoje Praha-Praha 14, Bryksova 763/46, Černý Most, Společný pokoj

nezáleží

Popis nabídky

Mladý vysokoškolák hledá příjemného spolubydlícího (nebo i solidní slečnu) do společného sdíleného 2-lůžkového neprůchozího pokoje za 2700 Kč/os/měs. včetně poplatků + 1500 Kč rezervační vratná kauce. Pro slečny je za prosinec sleva 200 Kč. Pokoj je plně zařízený nábytkem (kromě lůžkovin). Zdarma je k dispozici internet od UPC (rychlost až 30 Mbit/s). 10 minut pěšky od metra B Černý Most, 5 minut pěšky k hypermarketu GLOBUS. Prosím věk do 35 let, nekuřáky, ne cizince, ne zvířata. Vhodné pro mladé pracující lidi i pro studenty. Každý uchazeč si vezme sebou na pohovor kauci 1500 Kč. Kdo dřív platí, ten dřív bydlí. Tel.: , E-mail: sasa2@seznam.cz

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Alex
Telefon: 776 750 182
Vloženo: 26. 11. 2016

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.