• Nabídka

Pronájem bytu Praha, Česko, Harmonická, Stodůlky, 1+kk

nezáleží

Popis nabídky

Nabízím pro přímé zájemce k dlouhodobému pronájmu pěkný, slunečný 1+kk ve zvýšeném přízemí 4.poschodového cihlového domu v Praze 13, Stodůlky. Bezbariérový přístup. Orientace na jih. Celková výměra podlahové plochy 47,13 m2.
Byt se skládá z uvedených místností:
- hala 4,41 m2
- komora 2,73 m2
- koupelna s vanou a WC 5,80 m2
- obývací pokoj 29,58 m2 + kuchyňský kout 4,61 m2
K bytu náleží balkon 9,21 m2 a sklep 1,2 m2. K vybavení patří kuchyňská linka s el. sporákem, lednička, pračka. Podlahová krytina: keramika a plovoucí podlaha. Možnost ponechat část nábytku.
Klidná lokalita v blízkosti Centrálního parku, dobře dostupná MHD – metro 10 minut chůze (Luka/Lužiny), autobus (174, 137) 3 minuty ze stanice Nová Kolonie (cca 100 m od domu) na stanici metra Luka. Veřejné parkování před domem. V okolí je veškerá občanská vybavenost.

Cena:12 000 Kč + zálohy za služby: 3 000 Kč. Vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.
Byt je k dispozici od 1. 4. 2017. Jen nekuřáky. V případě dotazů, či zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.
PROSÍM KONTAKTOVAT JENOM PŘES FORMULÁŘ, NEVOLAT. NE REALITNÍ KANCELÁŘE A ZPROSTŘEDKOVATELÉ
____________________________________________________________

I offer long-term lease to direct candidates of sunny south oriented flat located on the ground floor of a four- storey brick apartment house in Prague 13, Stodůlky. Wheelchair access.
Total space 47,13 m2.
- entrance hall 4,41 m2
- utility room 2,73 m2
- bathroom with tub and lavatory 5,80 m2
- living room 29,58 m2 + kitchenette 4,61 m2
The flat has a southern balcony 9,21 m2 and storeroom 1,2 m2
Equipped: kitchenette with el. stove, refrigerator, washing machine. The apartment is partly furnished.

Location is perfectly accessible by public transport – metro stations are within a 10 minute walk (Luka/Lužiny) or 3 minutes by bus (174, 137) from the bus station Nova Kolonie (about 100 m away from the house) to Luka metro station. Public parking in front of the flat.

Price: Rent 12 000 CZK / month + 3000 CZK month services (annual settlement based on actual consumption). The deposit of two monthly payments. Apartment available from 1.4.2017. Non-smokers only. For more information do not hesitate to contact me.

PLS. WRITE ME A MESSAGE, DO NOT CALL ME, THANK YOU.

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Zlata Kollarova
Telefon: 111 111 111
Vloženo: 07. 03. 2017

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.