• Nabídka

Pronájem bytu Praha-Praha 4, Majerského 2049, Chodov, 1+kk

pár

Popis nabídky

Pěkně zařízená garsonka blizko metra Opatov od majitele
Pronajmu moderně zařízenou velmi světlou garsonku u Hostivařského lesa, 30 m2, s volným výhledem, v zeleni. Předsín, pokoj, kuch. kout s dvojvařičem, komora, renovované jádro s vanou, samostatné WC. Nová plastová okna se žaluziemi, skříně ve zdi. Je plně zařízená (včetně nádobí, velké lednice, záclon a závěsu, koberce) v 2.patře renovovaného domu s kočarkárnou. Nacházi se v ulici Majerského, u stanice autobusu (metro Opatov 3 minuty busem, pěšky necelých 10 min), supermarket a bowling jsou před domem, obchodni centrum Chodov 5 minut autem ci autobusem. Volná od 1.listopadu. 7000 Kc měsíčně + poplatky 1500 Kc. Kauce 1 měsíční nájem.

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Monika Hurtova
Telefon: 728971215
Vloženo: 25. 10. 2013

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.