• Nabídka

Pronájem bytu Praha, Mezi školami 2471, 2+kk

nezáleží

Popis nabídky

Dlouhodobě pronajmu částečně zařízený byt 2 + kk v osobním vlastnictví v panelovém domě z r. 1994, Praha 13, Nové Butovice, Mezi Školami 10, 5 min od stanice metra Hůrka. Obývací pokoj 17,03 m2, ložnice 12,09 m2, předsíň 5,78 m2 - všude koberec jako celopodlahová krytina. Kuchyňský kout 4,93m2 (keramická dlažba), samostatná koupelna a WC (zděné jádro, vana, keramické obklady+ dlažba). Sklepní kóje. Zařízení - kuchyňská linka Jitona, el. sporák, lednička, pračka, 2 starší skříně (dvou- a třídveřová), jídelní stůl, 3 židle + křeslo. Kabel. TV + internet.
Čtvrté n.p. s výtahem, bezpečnostní dveře. V bezprostředním sousedství mateřská školka a gymnasium. K dispozici od 1.1.2014. Cena 7000 Kč + elektřina + zúčtovatelné služby spojené s pronájmem bytu (cca. 2500).

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Ladislav Kümmel
Telefon: 605178791
Vloženo: 07. 11. 2013

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.