• Nabídka

Pronájem bytu Praha-Praha 4, Hrudičkova, Chodov, 3+kk

nezáleží

Popis nabídky

3+kk, 64 m2, 2.p. s balk. 3 m2, pár kroků od metra C – Roztyly v Praze 4. Byt a dům po rekonstrukci (nová fasáda, výtah a kamerový systém ve vstupu). Hlídané i nehlídané parkoviště u domu. Byt je kompletně zařízený: nová okna s žaluziemi, nové dveře, nově vymalováno, nové bezpečnostní vchodové dveře, upravená koupelna s vanou a samostatná toaleta, upravená předsíň, kuchyňská linka, nábytek, pračka, myčka, lednice, elektrický sporák a možnost připojení na telefon, internet, kabelovou TV, společnou anténu pro dig/Sat TV. Pokoje jsou neprůchozí. Z okna obýv.pokoje vyhlídka na Prahu a Pražský hrad. Skvělá poloha – hned u metra C – Roztyly Kunratický les, fitness,supermarket,restaurace,školka,škola,gymnázium.Poliklinika a Obchodní centrum Chodov do 10 min.

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Hacklová
Telefon: 603933644
Vloženo: 10. 11. 2013

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.