• Nabídka

Spolubydlící do pokoje Trnková 16, České Budějovice, 3+kk

žena

Popis nabídky

Přenechání jednoho místa v podnájmu. Nástup možný ihned, smlouva do konce června 2014 - možnost prodloužení. Rodinný dvojdomek (novostavba). Domek se nachází 5 minut od JČU. Dole bydlí majitel a v horním patře nájemci. Vchod do domu je pro nájemce zvlášť. Hned za dveřmi je malá chodbička s věšákem a botníkem, pak 10 schodů do horního patra kde je větší chodba s vestavěnými skříněmi (tam je i žehlicí prkno s žehličkou a další úložné prostory). Jsou zde 3 pokoje a v každém 2 studenti. Schody, chodba, kuchyně, koupelna a samostatné WC mají nájemci dohromady přesto se s lidmi s ostatních pokojů málokdy potkáte. Pokoj je plně vybaven: postel i s pokrývkou a polštářem(bez lůžkovin), židle s psacím stolem a lampičkou noční stolek, gauč, skříně, police, jídelní stůl s židlemi, přípojka k internet, televizní anténa a lednička s mrazáčkem jsou také na pokoji. V chodbě je kuchyňský kout s kuchyňskou linkou a větší plocha na přípravu jídla, plynový sporák s digestoří, mikrovlnná truba, rychlovarná konvice a nádobí. V koupelně je sprchový kout, 2 umyvadla s dvěma zrcadly, záchod a pračka. Dále je na patře ještě samostatné WC.

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Marie Paďourková
Telefon: 737808268
Vloženo: 10. 12. 2013

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.