• Nabídka

Pronájem bytu Kytnerova 22B, Brno, 2+1

nezáleží

Popis nabídky

NOVĚ: byt je aktuálně nově vymalovaný a do konce týdne budou osazeny všechny nové interiérové dveře.

Byt o velikosti 2+1 60m2 je součástí rodinného domu kde se nachází celkem 3 bytové jednotky (navzájem nezávislé - každý byt má vlastní vchod). V lokalitě Brno-Medlánky, ulice Kytnerova.
Jedná se o velmi klidnou a vyhledávanou část Brna. Tento byt spojuje výhody bydlení v rodinném domě a zároveň nájemního bytu. Byt je zrekonstruovaný, a jako vlastník jsem ochotný částečně byt doupravit dle požadavků budoucího nájemníka.( současně přispěji budoucímu nájemníkovi na podlahovou krytinu.

Dům/byt bude pod dozorem kamerového systému (venkovní prostory) a zabezpečovacího systému.
V bytě je jeden průchozí a druhý neprůchozí pokoj. Dále kuchyně a oddělená koupelna a wc + vstupní chodba/předsíň. Jako bonus je zde prostorná spíž/komora. V bytě jsou nová plastová okna i vstupní dveře a kompletně nový systém topení. Dále je celý dům zateplen.

Nájemné zahrnuje zálohy na vodu, elektřinu, plyn a internet. (Nájem 8.990,-, Internet 250,-, Zálohy voda 750,-, Zálohy elektřina 860,-, Zálohy plyn 2.150,- - všechny zálohy jsou nastaveny tak aby při vyúčtování byly minimální doplatky v řádu stovek)
Byt je určen pro nekuřáky a bez domácích zvířat.
Přednost budou mít zájemci o dlouhodobý pronájem. Dokud bude inzerát viditelný, je byt stále k dispozici. K nastěhování ihned.

V případě rychlého jednání sleva 500,-/měs. na nájmu.

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Jakub Klečka
Telefon: 607147717
Vloženo: 08. 01. 2014

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.