• Nabídka

Pronájem pokoje, podnájem Stavební 5, Brno, 3+1

nezáleží

Popis nabídky

Dobrý den,
Nabízím samostatný vybavený pokoj pro 2 studenty v bytě 3+1 v Brně (je to sice 3+1, ale dobře zařízený, takže není problém s prostorem a častým potkáváním spolubydlících) - ulice Stavební 5.V bytě bydlí 4 studenti (2 páry)

Nabízím buď celý pokoj, pokud se chcete nastěhovat ještě s někým, anebo spolubydlení se studentkou, která většinu času tráví mimo byt.

Cena 3000 za jednu osobu.

Byt se nachází 2 minuty od tramvajové zastávky Vlhká a pěšky se dá do centra dostat do 10ti minut. Byt je také blízko Hlavního nádraží.

V pokoji jsou 2 psací stoly,židle,2 postele a několik skříní.

Společná plně vybavená kuchyně.

Oddělené WC a koupelna se sprchovým koutem.

Před domem volná neplacená místa k parkování.

V ceně i služby a WI-FI.

Byt je an dobrém místě, spolubydlící jsou OK, neruší, udržují pořádek.

Důvod nabídky : Ukončení studia na VŠ, stěhování domů. Jinak bych v bytě zůstal.

Pro více infa a fotky odepsat na mail/mobil.

Hezký den.

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Radek Čermák
Telefon: 736471254
Vloženo: 09. 01. 2014

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.