• Nabídka

Spolubydlící do pokoje PRAHA, Společný pokoj

nezáleží

Popis nabídky


Nabízíme pronájem sam.pokoje páru do 30 let, který je jsem nekonfliktní a spolehlivý – buď pracující nebo studující. Není možno využít kuchyň, ale na pokoji je obrovská lednice, mikrovlnka, vařič i nádobí. Vhodné spíš pro ty, co se neplánují trvale nastěhovat, ale třeba na víkendy odjíždějí – není podmínkou. Volné od března. Lokalita: Praha Libeň u zastávky tramvaje Divadlo Gong. Zajímavá plně vybavená lokalita (metro, obchodní centra, fitko i bazén, obchůdky, obchody, restaurace a park Podviní s cyklostezkami). Cena za pokoj 7000 Kč jako cena konečná pro oba. Jde o zařízený byt 3+1 s vysokorychlostním internetem a bydlíme v něm také pár. Máme kocoura, ale ten k Vám nemůže. Fota zašlu na vyžádání:
Nabízíme pronájem sam.pokoje páru do 30 let, který je jsem nekonfliktní a spolehlivý – buď pracující nebo studující. Není možno využít kuchyň, ale na pokoji je obrovská lednice, mikrovlnka, vařič i nádobí. Vhodné spíš pro ty, co se neplánují trvale nastěhovat, ale třeba na víkendy odjíždějí – není podmínkou. Volné od března. Lokalita: Praha Libeň u zastávky tramvaje Divadlo Gong. Zajímavá plně vybavená lokalita (metro, obchodní centra, fitko i bazén, obchůdky, obchody, restaurace a park Podviní s cyklostezkami). Cena za pokoj 7000 Kč jako cena konečná pro oba. Jde o zařízený byt 3+1 s vysokorychlostním internetem a bydlíme v něm také pár. Máme kocoura, ale ten k Vám nemůže. Fota zašlu na vyžádání: bohuslav_zdansky@mujmail.cz nebo .
nebo .

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

BYDLENÍ
Telefon: 606 381 917
Vloženo: 05. 02. 2014

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.