• Nabídka

Pronájem bytu M. Horákové, České Budějovice, 1+1

nezáleží

Popis nabídky

Nabízím k dlouhodobému pronájmu 1+1 v Českých Budějovicích-nepožaduji kauci. Klidné, bezproblémové místo, okna do zeleně, blízko VŠ. 4.patro panel.domu s výtahem, byt je v dobrém stavu bez úprav byt.jádra. Standardní kuch.linka, el. sporák, digestoř, 2 potravin.skříně, lednička, stůl, židle. Předsíň-vestavěná skříň, botník, samost. WC, v koupelně sprchový kout-vanička, umyvadlo, zrcadlo, polička. Obývák-prostorná obývák.stěna, skříňka, záclony, žaluzie, možnost připojení k internetu. Panel.dům je zeteplený, nová plast.okna. K bytu náleží sklep na patře, kolárna ap. V okolí veškerá vybavenost,výborná dostupnost. Byt je max. pro 2 osoby, vhodný pro studenty nebo pár (malý,vychovaný pes a kuřáci nevadí). Trvalý pobyt ne, pouze slušným lidem, byt je volný ihned (od 3/2014), prohlídka či zaslání fotografií. Bez kauce, bez provize RK.

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Havlíková Marie
Telefon: 728413905
Vloženo: 26. 02. 2014

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.