• Nabídka

Spolubydlící do pokoje Praha-Praha 8, Zenklova, Libeň, Společný pokoj

žena

Popis nabídky

Nájemné pro dívku v Praze 8 jen 1000 Kč, ale k tomu je třeba 2-3 týdně dle dohody uklidit domácnost majitelky, která v domě nebydlí, ale její byt 3+1 je nedaleko. Nabízím sdílený podnájem v bytě 4+1 v Praze Libni, zastávka tramvaje U kříže. Byt je mezi stanicemi metra Kobylisy trasy C a Palmovka trasy B. Na bytě vše k dispozici vč. pračky i internetu. V domě mám ještě dívčí byt 1+1, kde se spí na vybavených patrech na spaní – i tam je možno se dohodnout na podnájmu za stejnou cenu. Při nástupu se platí depozit 3500 Kč. Zařízeno, vhodné pro mladou nekuřačku, která chce ušetřit a bydlet dlouhodobě. ÚKLID SE SESTÁVÁ ZE ŽEHLENÍ, TŘÍDĚNÍ VĚCÍ, ÚDRŽBA KOUPELNY A WC.
Prosím o odpověď na: zuzana-bronova@seznam.cz nebo tel.: .

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Praha
Telefon: 776621676
Vloženo: 08. 03. 2014

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.