• Nabídka

Pronájem bytu Kuřim, 3+1

nezáleží

Popis nabídky

Dobrý den,

jsem majitelka bytu v Kuřimi a nyní bych jej ráda pronajala níže vám posílám podrobnosti a fotografie bytu v případě zájmu nebo dotazů se na mne prosím obraťte.

Nabízím krásný byt v Kuřimi o velikosti 3+1 ( cca 70 m2). Byt se nachází v 1. patře ( kam lze vyjet i výtahem) má zasklenou prostornou lodžii. Dva pokoje jsou zcela neprůchozí a třetí si lze přizpůsobit. Kromě třech pokojů byt je v bytě ještě velice prostorná komora o velikosti cca 1,2 x 1,2 m. Na podlahách jsou plovoucí podlahy a dlažba. Byt je zcela nezařízen ( zůstává pouze linka, a sporák) ale po dohodě lze dozařídit. Dům je zateplen včetně plastových oken. Parkování před domem - bezproblémové.

Volný je od 1. 5. 2014 a cena 10 500,- včetně egergií (které vyúčtovávám) při dlouhodobém pronájmu lze o ceně jednat.

Děkuji a s pozdravem

Monika Mikešová

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Monika Mikešová
Telefon: 723748556
Vloženo: 07. 04. 2014

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.