• Nabídka

Pronájem pokoje, podnájem Praha 8, , 2+1

nezáleží

Popis nabídky

Nabízím spolubydlení páru nebo dvěma studentkám, studentům a/nebo kynologům (od 24 - do cca 28 let) - na pokoji můžete mít i pejska nebo jiné bezproblémové zvířátko (mohu pomoct s případ. venčením apod.).
Byt je ve 2. patře ve 11 patrovém zatepleném paneláku s výtahem, 5 min od metra Ládví, v klidné, zelené lokalitě, hned u domu hezký rozsáhlý park.
Byt je 2+1, váš pokoj - 20 m2 s velikou logií, zařízený, uzamykatelný a neprůchozí, orientován do klidného velikého parku.
V bytě je ještě k dispozici komora, veliká kuchyň s ledničkou + plyn. sporák (12,5 m2), předsíň (7,5 m2), samostatné WC a koupelna s vanou a pračkou, centrální ústř. topení.
Cena je 7800 kč včetně poplatků. V ceně jsou vyúčtovatelné zálohy na služby (pro 2 osoby). Příp. možnost bydlení í více lidí.
Možnost kabel. UPC internetu (+ 200 Kč).
Do centra 15 min metrem, v blízkém okolí Kaufland, Albert, Billa, Penny, 15 min Tesco Letňany, metro Vysočanská 12 min busem. Denní i noční tram. spoje. Možnost parkování před domem.
Bydlení v tiché lokalitě, hned u Ďáblického háje, kousek od hvězdárny, o trochu dál je Čimický háj, cyklostezky, Aquacentum Šutka a další možnosti relaxace.
Pouze pro nekuřáky. Po domluvě by event. byla možnost i pro 3 lidi v pokoji. Ve vedlejším pokoji bydlí pouze 1 člověk.
Majitelka nebydlí v bytě a nepožaduje kauci, proto jen pro spolehlivé zájemce, nehomofobní, mladé duchem, kteří hledají klidné a dlouhodobé bydlení. Volné: 1.7.2014.
Prosím, kontaktujte mě mailem. Děkuji.

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

E.
Telefon: 0123456789
Vloženo: 22. 04. 2014

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.