• Nabídka

Pronájem pokoje, podnájem Palackého třída, Brno-Brno-Královo Pole, 4+1

nezáleží

Popis nabídky

K pronájmu: samostatný neprůchozí pokoj (10m2) v bytě 4+1 s balkonem, v pětipatrovém domě na ulici Palackého třída, zastávka Kartouzská. Okna pokoje do klidné boční ulice, v bytě je absolutní klid. Přímo naproti přes ulici VFU (veterina), 2 zastávky tramvají FIT VUT, FI MU, vhodné i pro ostatní studenty (FAST, FSI, právníci apod.). Vynikající dostupnost do centra Brna. Pokoj je vybaven (postel, stůl, židle, poličky, skříň). Byt má 2 koupelny (rohová vana a sprchový kout), v kuchyni velká lednice s mrazákem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba a pračka. Byt prošel celkovou rekonstrukcí, vše je nové a čisté. Internet UPC v ceně. Vratná kauce 1 nájemné. Pokoj je ihned k dispozici. Cena: 3.500 Kč nájem + 1.000 Kč inkaso.

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Martin Kukusík
Telefon: 737889706
Vloženo: 22. 04. 2014

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.