• Nabídka

Pronájem bytu Praha-Praha 4, Cílkova, Kamýk, 1+kk

pár

Popis nabídky

Pronájmu 1+kk na Praze 4-Kamýk ulice Cílkova. Byt je po rekonstrukci částečně zařízený-38m2.Obývací pokoj, kuchyň, wc, vana, komora, balkon ,sklep. Výhled na jih. 3 min lesopark pro různé sportovní aktivity. V okolí je veškerá občanská vybavenost(Obchody,škola,školka, poliklinika,pošta ,hospody)Bus směr Kačerov, Smíchovské nádraží. Do centra PHA cca 30 min. Velmi pěkné bydlení. Cena 8 400 včetně všech poplatků!!!!
Appartment for rent 1 + kk, Prague 4-Kamyk Cilkova street. The apartment is renovated partly furnished 38m2. Living-room, kitchen, toilet, bath, storage room, balcony, cellar. View to the south. 3 min park for various sporting activities. There are all amenities (shops, schools, school, clinic, post office, pubs) Bus direction Kačerov, Smichov station. Prague center about 30 minutes. Very nice living. 8400 czk Price including all taxes!! contact +MR Zita or karel_zita@seznam.cz

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Karel
Telefon: 731504944
Vloženo: 05. 05. 2014

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.