• Nabídka

Spolubydlící do pokoje Vysoká 10, Brno, 2+1

žena

Popis nabídky

8.6.2014 NOVÝ !! Nástup možný ihned
Hledám jednu spolubydlící udržující tak normálně s rozumem pořádek pro plně vybavený a nově zrekonstruovaný samostatný pokoj v moderním vybaveném bytě 2+1. Byt je moderně a PLNĚ zařízený. ( pokoj je samostatný a oddělený dveřmi ) V pokoji je postel , stůl,– netbox , komoda, moderní rohová kožená sedačka nová lampa , polička, i samosebou přístup na wifi...do pokoje stále dle potřeby přikupuji věci.
Mne je 27 let, slušně pracující
Bohužel se mi kamarádka stěhuje zpět do ciziny , tak touto formou hledám opět fajn spolubydlící.
v bytě je pračka, lednička, mikrovlnka a vše zařízení--- byt je plně zařízen.
Nástup možný Ihned . – pokud se nepodařily inzerovat fotografie bytu – rád zašlu
/ Jedná se o zelený pokoj na fotce /
Cena pokoje – 5 000 CZK, - za měsíc / cena může být i dohodou
Tel. kontakt na mne:.... Email: nemcik.marcel@seznam.cz
Adresa: Vysoká 10, 639 00 Brno - Štýřice/střed - centrum je blízko – šalinou cca na hlavní nádraží za 10 minut, na Českou stejně.

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

M.Němčík
Telefon: 732312390
Vloženo: 10. 06. 2014

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.