• Nabídka

Spolubydlící do pokoje Chodská, Brno-Brno-Královo Pole, 2+1

nezáleží

Popis nabídky

Hledáme dlouhodobě jednoho spolubydlícího do pokoje pro dva od 1. 7. 2014 (nebo po domluvě) na ulici Chodská v Brně. Byt je po rekonstrukci, vybavený (kuch. stůl a židle, lednice s mrazákem, pračka, mikrovlnka, spotřebiče a nádobí), v pokoji je stůl, židle, postel a komoda. V pokoji již jeden kluk bydlí (student VUT) v druhém pokoji bydlí pár. V blízkosti se nachází zastávka Charvatská (MHD 32, 67), Dobrovského, Klusáčkova (MHD 12, 34,36, 80 a 81), Šumavská (MHD 1,6) a 5 minut chůze na Slovanské nám., kde navazuje spousta dalších spojů. Nájem činí 3200,-/os. měs., ale nutno zmínit, že máme vysoké zálohy a v červnu je nám vrácen přeplatek, nájem pak vychází okolo 2800 – 2900,-/os. měs. dle aktuální spotřeby energií. V případě zájmu pošlu více informací nebo foto do zpráv, prohlídky jsou možné po domluvě.

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Šimek
Telefon: 608453603
Vloženo: 22. 06. 2014

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.