• Nabídka

Pronájem bytu Praha Hostivař, ul.Bratislavska, , 2+kk

nezáleží

Popis nabídky

Pronajmu byt 2KK v 6/6NP s výtahem a s garážovým stáním v klidné ulici. Byt je slunný okna na 3 světové strany, pěkně zařízený; prostorné vestavené skříně v předsíni, kuchyňská linka na míru vč. el. spotřebičů. Prostorný balkon s krásným výhledem, koupelna s vanou a oknem, samostatné WC, kryté garážové stání. V místnostech jsou plovoucí podlahy, v ložnici dvojlůžko s úložným prostorem, prádelník, vestavené šatní skříně. Místnosti jsou neprůchozí. Pěkné procházky, příjemná a klidná lokalita v těsném sousedství Hostivařského lesoparku a blízko je Toulcův dvůr. Supermarket 50 m od domu, obchody, služby, sportovní centrum s bazénem. Nedaleko nákupní a zábavní centrum Park Hostivař, multikino atd. Nedaleko domu autobusová zastávka. Dobrá dostupnost na metro A Skalka 10 min autobusem a na metro C Opatov autobusem 5 min. Nájem činí 12.000,- vč. garážového stání. Poplatky 3.000,- bez elektřiny (zálohy cca 800,-). Cena je konečná bez realitních poplatků.
Volný od 1.8.2014

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Roman
Telefon: 776209359
Vloženo: 23. 07. 2014

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.