• Nabídka

Pronájem bytu Vodova 900, Brno, 3+1

nezáleží

Popis nabídky

Volný byt 3+1, 73m2, Vodová, Královo Pole

K pronájmu: 3 samostatné neprůchozí pokoje v bytě 3+1 s balkonem ve vyhledávané lokalitě Králova Pole kousek od haly na ulici Vodová. Jedná se o klidné bydlení se strategickou polohou především pro studenty fakult FSI a FEKT (případně nedalekých FIS, FI MU a VFU) a pracovníky Českého technologického parku. Byt se nachází ve 3NP v cihlovém domě bez výtahu s klidným vnitroblokem. Pokoje vybaveny částečně, v jednom z pokojů letiště. Kuchyně plně vybavená (pračka, lednice, plynový sporák s troubou vč. kompletního nádobí). Možnost vlastního nábytku i spotřebičů dle domluvy. V bytě k dispozici koupelna s vanou a samostatné WC. Vratná kauce 1 nájemné. Byt je k dispozici od 1.9. Cena: 13.000 Kč/měsíc za celý byt včetně inkasa. Skupina (ideální pro 3 lidí, lze ale i pro 4 za 14.000 Kč/měsíc) má přednost. Internet (UPC) v ceně. Byt je nekuřácký. Vychovaný pes nerušící sousedy nevadí. Kontakt: kukusik@pod-cepici.cz či .

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Martin Kukusík
Telefon: 737889706
Vloženo: 29. 07. 2014

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.