• Nabídka

Pronájem bytu Praha, U Hostavického potoka, 1+kk

nezáleží

Popis nabídky

Nabízím od listopadu 2014 podnájem ve zděné novostavbě- nový byt 1+kk (34 m2) v prvním nadzemním podlaží s francouzským oknem na terasu (10m2). V bytě jsou okna s bezpečnostní folií a protipožární bezpečnostní dveře. Vybavení : kuchňská linka, lednice a mrazák, pračka. V pokoji plovouci podlahy. Byt se nachází v příjemném klidném prostředí Prahy 9 - Hostavice (Jahodnice), s výhledem do zeleně, v oblasti vilových čtvrtí, 8 min. chůze od vlakové zastávky Dolní Počernice a 3 min. od autobusové zastávky (směr metro B, A). Dostupnost do centra- 14 min.vlakem (součást MHD) na Masarykovo nádraží a cca 30 min. kombinací autobus a metro. Hned vedle domu je nově vybudovaný zelený park, vybavený asfaltovými stezkami a 2 hřišti (jedno pro malé děti a druhý pro mládež a větší děti). V blízkém okolí se nachází také krásný zámecký park Dolní Počernice s rybníky, cyklostezky, in-line stezka v zeleni, dětská hřiště. Dále v místě pošta, školka, supermarket Albert (2 min chůze). Preferuji dlouhodobý pronájem s možností vlastního zařízení bytu. Cena : nájem 6800 Kč plus poplatky-cca 2000kč).
Dodatečné a bližší informace je možné ověřit na stránkách www.skanska.cz, projekt Jahodnice

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Michal
Telefon: 731135294
Vloženo: 07. 10. 2014

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.