• Nabídka

Pronájem bytu Praha-Praha 8, Mirovická, 3+1

nezáleží

Popis nabídky

Nabízíme pronájem dva roky po rekonstrukci bytu 3+1 s prosklenou lodžií o ploše 74m² v přízemí sedmiposchoďového panelového domu s výtahem. Pokoje bytu jsou neprůchozí, na podlaze laminátová podlaha a dlažba, plastová okna. Nová kuchyňská linka se sporákem a lednicí, pračka, koupelna s vanou, toaleta v samostatné místnosti (zděné jádro). Součást bytu komora na patře. Výborná dostupnost MHD - 5 min od metra C Kobylisy, velmi dobrá občanská vybavenost (školka, škola, obchody, Čimický háj …). Možnost připojení k internetu, kabelové televizi. Parkování před domem. Dům je kompletně zrekonstruován a zateplen. Ne RK!!! K nastěhování od Nového roku. Cena 11.000,-Kč/měsíčně + zálohy na služby.

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Lenka
Telefon: 774292969
Vloženo: 11. 11. 2014

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.