• Nabídka

Pronájem pokoje, podnájem Praha-Praha 14, Lehovec, Samostatný pokoj

nezáleží

Popis nabídky

Nabízím ke spolubydlení ve zrekonstruovaném a slunném bytě 4+1 jednu uzamykatelnou místnost o velikosti 20,39m2. Vedle pokoje je další o velikosti 8,93m2, ideálně pro pár (obývací pokoj a ložnice). Cena za velký pokoj je 6000,- pro jednu osobu, 7000,- za dvě osoby. Používání menšího pokoje dle dohody. Plovoucí podlaha, kuchyně IKEA, vyzděné jádro, 2x WC, plastová okna, bezpečnostní dveře Next. Oddělená kompletně zařízená kuchyně. Pokoje jsou nezařízené. Poplatky jsou včetně všech služeb. Vybavení – myčka, zcela nová pračka, horkovzdušná trouba, lednička, mikrovlnná trouba, UPC – internet, kabelová televize.

Dopravní dostupnost – 3min tram stanice Lehovec (konečná nočních tram), 7min metro Rajská zahrada, 35 min na Václavské náměstí. Podmínkou je vratná kauce ve výši jednoho podnájmu. Předem děkuji za váš projevený zájem.

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Jitka K.
Telefon: 111111111
Vloženo: 08. 02. 2015

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.