• Nabídka

Pronájem bytu Franklinova 579, Liberec, 2+1

nezáleží

Popis nabídky

Od 1.3.2015 nabízím k pronájmu CELÝ byt 2+1+L, má 82m2 na Králově Háji, pouze pro slušné NEkuřáky. Byt NENÍ zařízen (je v něm pouze mikrovlnka, kuchyňský stůl + židle, rozkládací sedací souprava, psací stůl a vestavěné skříně). Byt se nachází v 11 patrovém panelovém domě v 2 nadzemním podlaží a je po částečné rekonstrukci – plastová okna, velká zděná koupelna s vanou, nová kuchyňská linka, samostatné WC. Větší pokoj 32m2 lze přepažit zašupovacími dveřmi na 2 části. Druhý pokoj 14m2 a oba pokoje jsou neprůchozí. V okolí domu potraviny Tesco cca 5 min chůze, večerka cca 200m, zastávka Bus 22 je 5 min chůze, Bus 21 cca 8 min chůze. Parkování u domu možné. Nájem celkem za byt 10.000,-Kč včetně služeb (nájem 4.534,-Kč + zálohy 5.466,-Kč - SUV, TUV, Topení, Elektřina, Výtahy), platba 1 měsíc dopředu. Požaduji vratnou kauci ve výši jednoho nájmu, tj. 10.000,-Kč. Prohlídky bytu možné jen o víkendu v So a Ne po předchozí tele. domluvě. Jiří Čurda

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Jiří Čurda
Telefon: 702 210 117
Vloženo: 24. 02. 2015

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.