• Nabídka

Pronájem bytu Vsetínská, Brno-Brno-střed, 3+1

nezáleží

Popis nabídky

Pronajmu byt 3+1 v centru Brna, 75 m2, 2.p/7, panel po rekonstrukci, úsporný způsob vytápění, Brno-Štýřice, ul. Vsetínská 14. V těsné blízkosti zastávky tram. 2, 5, 6, 8, jednu zastávku tramvají od Pdf MU, 6 min cesty MHD od vlak. nádraží. Byt se pronajímá částečně zařízený – koberce, kuchyň. linka, trouba+plyn. plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba, pračka, nábytek dle domluvy. Kuchyně 9m2 samostatný vstup, obývací pokoj 20,5m2 neprůchozí, ložnice 18m2 neprůchozí, pokoj s balkonem 12,5m2 průchozí (vstup do ložnice). K nastěhování od 1. 5. 2015 (možno i dříve dle domluvy), dlouhodobě a seriózně. Cena 13500,-Kč vč. internetu, úklidu a všech dalších služeb (inkasa) pro tři osoby. Za každou osobu navíc 500,-kč. Výše vratné kauce dle dohody, jedno nájemné předem. Žádná provize realitky! Velmi klidná lokalita v centru Brna. Tel. (jsem majitel bytu - bez poplatku RK).

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Petr Bahník
Telefon: 702000503
Vloženo: 26. 02. 2015

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.