• Nabídka

Pronájem bytu Praha 9, Na Pokraji 540/2, 1+kk

nezáleží

Popis nabídky

Pronajmu atypicky a moderně řešený byt 1+kk o vel. 60m2, v ulici Na pokraji, v Praze 9 - Proseku. Byt je stejně jako celý dům po kompletní rekonstrukci, která proběhla v r. 2000. Sestává se z obývacího pokoje, na který volně navazuje zařízená a nově vybavená kuchyně. Nad kuchyní se nachází útulné patro s dvoulůžkem, k němuž vedou schody. V meziprostoru pod patrem je vstupní chodbička s vestavěnými skříněmi a koupelna s vanou a WC. Pod schody vedle kuchyně jsou velice prakticky umístěny tři velké úložné boxy. Obývací pokoj je částečně zařízený, lze se domluvit na úplném zařízení, nebo naopak na odstranění veškerého zařízení. K bytu náleží velká lodžie 20m2 a garáž s vlastními vraty v podzemí domu s jedním parkovacím místem. Celý dům je velice luxusně řešen, má vlastní recepci a zahradní službu. Společné prostory jsou řešeny atriovým způsobem, koncipovány ve stylu zimní zahrady. Každá bytová jednotka je jedinečná. Byty v tomto domě jsou hojně žádané. Ve vedlejší části domu se nachází útulná kavárna/cukrárna. V místě je veškerá občanská vybavenost. Spojení do města je zajištěno busem ze zastávky Madlina, která se nachází u domu. Cena za nájem je Kč 17.000,- včetně poplatků. Volný od 1.5.2015.

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Jana Smejkalová
Telefon: 602516090
Vloženo: 11. 03. 2015

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.