• Nabídka

Pronájem bytu Skořepka, Brno-Brno-střed, 3+1

nezáleží

Popis nabídky

K pronájmu nabízíme byt o velikosti 3+1 v centru Brna na ulici Vlhká (roh Skořepka/Vlhká). Byt se nachází v 4. NP pětipodlažního cihlového domu s výtahem. Celková plocha bytu je 133m², předsíň 9m², samostatné WC, koupelna s vanou 6m², kuchyně 22m², spíž, obývací pokoj 25m², dva samostatné pokoje o velikosti 26m² a 25m² a komora 6m². K bytu náleží sklep o velikosti 6m² a balkon o velikosti 3m². Byt je nezařízený, možnost částečného vybavení dle domluvy (pračka, lednice, apod.). FOTO kuchyně zatím pouze ilustrativní, totožná KL bude v nejbližší době instalována. Byt je volný ihned, vhodný jak pro rodinu s dětmi tak i pro studenty. Nejsme RK! Máme zájem o dlouhodobý pronájem. Požadovaná kauce je ve výši 15.000,- Kč. Kauci je možno uhradit ve dvou splátkách. K nájmu 11.900,- se připočítávají vyúčtovatelné služby a zálohy na energie ve výši 2.890,- Kč/měsíc.

RK nevolejte!

Více info na www.skorepka15.cz

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Daniela Hanušková
Telefon: 721161778
Vloženo: 26. 03. 2015

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.