• Nabídka

Pronájem bytu Praha-Praha 9, Zakšínská, 2+1

nezáleží

Popis nabídky

Přímý majitel nabízí k dlouhodobému pronájmu úplně nový byt 2+1/K/L o cca 50m2 s neprůchozími pokoji na Střížkově v Zakšínské ulici. Byt je situovaný v 5NP budovy a je částečně zařízený. V kuchyni je linka s elektrickou troubou, sklokeramickou varnou deskou, digestoří a přípojkou na myčku, dále je zde kombinovaná lednice s mrazákem, mikrovlnka, stůl a židle. WC je společné s koupelnou, kde je vana. Na podlahách je plovoucí podlaha a dlažba. Dveře jsou plné, interiérové zárubně obložkové, vchodové dveře mají kovovou zárubeň a bezpečnostní kování. Všude jsou osvětlovací tělesa, kompletní kabelové rozvody. K bytu náleží terasa o výměře cca 3,6 m2. V budově je výtah, kamerový systém, parkování je možno před domem, na metro C pěšky asi 5 minut, v blízkosti supermarkety, klinika, škola, zeleň, hřiště. Cena nájmu 12‘000Kč/měsíc, zálohy na média a služby (voda, teplo, společná elektřina, výtah atp.) 2‘000Kč/měsíc, elektřina se přepíše na nájemce. Vratná kauce 30‘000Kč (možno na splátky). Bez provize a jiných poplatků. Více na www.tsnm.cz.

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

tomáš
Telefon: 725785650
Vloženo: 03. 05. 2015

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.