• Nabídka

Pronájem bytu Praha, Václava Rady, 1+kk

nezáleží

Popis nabídky

Pronájem 1+kk, 31m2, Zbraslav.
Pronájem 1+ kk, 31m2. Byt se nachází v 1. poschodí. Výtah. Byt je vybaven kuchyňskou linkou. Nic dalšího v něm není. V předsíni je prostorná vestavná skříň. Koupelna se sprchovým koutem, wc . Byt je světlý. Kousek od bytu je Lidl a další obč. vybavenost. Na nejbližší metro autobusem, a to na Smíchovské nádraží. Pouze pro nekuřáky bez zvířátek. Volný ihned. Poplatky zálohově činí 2000,- Kč včetně energií. Nájemné je 6500,- Kč. Požadujeme dvouměsíční kauci (lze ji rozložit na dvě splátky, kauce je vratná při ukončení pronájmu). Při rychlém jednání, je možné se dohodnout na nižší kauci.

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Pavlína Adámková
Telefon: +420776299347
Vloženo: 07. 05. 2015

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.