• Nabídka

Pronájem pokoje, podnájem Praha, Pod Hybšmankou 3, Samostatný pokoj

nezáleží

Popis nabídky

ANDĚL Praha 5 - ulice Pod Hybšmankou
Nabízíme volný neprůchozí pokoj s balkonem pro 1 nebo 2 osoby v bytě 3+1. Byt je zcela vybavený (lednice, pračka, myčka, mikrovlnka, nádobí…). Součástí pokoje je postel, židle, velký stůl, skříňky. Pokoj je slunný a velký 24 m² s vlatním balkonem.
Výborná dostupnost do centra 5 minut na zastávku autobusu/ tramvaje, 12 minut OC Nový Smíchov. V docházkové vzdálenosti je Strahov (kde je menza, obchod, hospoda, bazén, fitko..), park Klamovka (restaurace), park Ladronka (běžecký a bruslařský okrh), Zahrada Kinských ( plynule navazuje na Petřín a během půl hodinové procházky parkem dojdete k Národnímu divadlu.)
Ubytování
Možnost se nastěhovat 1.června.
Pronájem možný od 1.června - 4.října tedy na celé léto.
Samostatný pokoj neprůchozí
Cena: 5000 za pokoj včetně vybavení, včetně zálohy na vodu, elektřinu a internet.

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Halatová
Telefon: 608159153
Vloženo: 16. 05. 2015

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.