• Nabídka

Pronájem pokoje, podnájem Praha, Slávy Horníka, Samostatný pokoj

nezáleží

Popis nabídky

Ahoj
Sháníme za sebe náhradu do pokoje v bytě 2+1 v Praze 5 v Košířích, zastávka Kavalírka, na Anděl je to 7 minut tramvají, 5 minut autobusem, noční spoje bezproblémové. Cena za celý pokoj je 6220 Kč se vším všudy.
Potřebujeme náhradu od července do konce září, lze od cca půlky června, záleží čistě na domluvě.
Byt i pokoj je vybavený. Sháníme někoho bezproblémového, komunikativního, ČISTOTNÉHO a hlavně POHODOVÉHO. V pokoji máme postel, která vám bude k dispozici, stůl, židličku, 3 skříňky a skříň se zrcadlem. Po náletu nájemníka nechci věci vyhodit, takže bych byla ráda, kdyby zůstaly relativně ve stavu, v jakém jsou. Spolubydlící tu má matraci, ta by šla někam zastrčit, pokud budete chtít něco svého nebo tu budete sami.
Chci tu nějaké věci nechat, dala bych si je do úložného prostoru postele, aby vám nepřekážely, skříň bude celá k dispozici
V bytě je lednice, sporák i pračka, ale ta se musí trošku přemlouvat k praní :) Holky z vedlejšího pokoje by vám s tím popřípadě pomohly nebo já můžu být poradna online. Sušák s kolíčky máme taky.
Zvířátka sem nesmí, v bytě se samozřejmě nekouří.
Může vás tu být klidne více

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Hana Soukupová
Telefon: 777136636
Vloženo: 20. 05. 2015

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.