• Nabídka

Pronájem bytu Praha-Praha 12, Petržílova, 1+kk

nezáleží

Popis nabídky

1+kk v Praze 12, kompletně zařízený, dobré spojení do centra.

Nabízíme k pronájmu kompletně vybavený byt 1+kk - 30 m2, v osobním vlastnictví, s komorou v bytě, zařízený nábytkem a elektrospotřebiči ( lednice, mikrovlnná trouba, pračka, televize atd.), kuchyňská linka, plastová okna, žaluzie, přípojka na kabelovou televizi a internet, po kompletní rekonstrukci objektu ( zateplení, nová fasáda, nové vchodové dveře atd. ), v Praze 12 – Modřanech.
Byt je hezký, čistý a slunný – orientovaný k jihozápadu, na klidném místě - cca 5 min.
pěšky les ( Chráněná přírodní rezervace ), stranou od hlavního provozu - cca 100 m od
domu několik linek autobusů na trasu metra B a C ( cca 15 min.).
V místě základní vybavenost ( potraviny, zelenina, drogerie, restaurace atd. ). Jednu stanici autobusem je Billa, pekárna, řeznictví, zelenina, cukrárna, pizzerie, kavárna, drogerie, elektro, několik restaurací, obchodní dům se spoustou dalších obchodů, kino, poliklinika, lékárna, pošta, spořitelna, ČSOB, KB, GE money bank, pojišťovna atd. a 3 linky tramvaje do centra a další linky autobusů. O dvě stanice dále je Kaufland, Albert, Lidl, Penny, Obi atd.

Nastěhování je možné ihned.

Měsíční nájem 6.900,- Kč + poplatky cca 2.300,- Kč.

Bližší informace na:

E-mail: info@seayacht.cz

TIP: Klikněte vlevo na ikonku FACEBOOK a sdílejte tuto nabídku se všemi známými!

Kontaktovat inzerujícího

Vaše zpráva je zaslána přímo na kontaktní emailovou adresu inzerujícího uživatele.

Kontaktní osoba

Josef
Telefon: 606 469 056
Vloženo: 24. 05. 2015

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.