• Služby

Využijte dalších služeb

Ceník služeb

Možnosti registrovaných uživatelů, jak zviditelnit své nabídky na pronájem a poptávky po bydlení.

vložení inzerátu zdarma
zobrazení inzerátu zdarma - schválení administrátorem může trvat až 24h.
Každému uživateli je zdarma schválen max. 1 inzerát denně.

Popis služeb

Zdarma - vložení nabídky na pronájem bytu, spolubydlení nebo podnájem

Můžete zdarma vložit libovolný počet nabídek na pronájem bytu, spolubydlení nebo jakoukoliv formu podnájmu. Takový inzerát čeká na schválení administrátorem, které může trvat až 24 hodin. Každý další Vámi vložený inzerát čeká na schválení dalších 12 - 24 hodin.

Zdarma - vložení poptávky po spolubydlení, podnájmu nebo pronájmu bytu

Můžete zdarma vložit libovolný počet poptávek na pronájem bytu, jakoukoliv formu podnájmu nebo spolubydlení. Takový inzerát čeká na schválení administrátorem.

Často kladené dotazy

Proč musí nabídky od uživatelů procházet schvalováním?

Toto opatření slouží jako ochrana před zahlcením portálu spamem vkládaným automatickými roboty. Jde tedy jak o ochranu portálu, tak o ochranu uživatelů.

Podnájem a pronájem bytu Praha, Brno, ČR - nabídka / poptávka

Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní vkládat ZDARMA inzerci na pronájem bytů, podnájem či spolubydlení nejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, ale taktéž kdekoliv jinde v rámci České republiky. Inzerce zdarma není omezena na pronájem bytu, podnájem či spolubydlení. Případný zájemce o pronájem bytu, pokoje či spolubydlení Vás však může napřímo kontaktovat přes kontaktní formulář u Vaší nabídky na bydlení či telefonicky. Zdarma vložené nabídky na pronájem bytu musí počkat na schválení administrátorem, což může trvat 12 - 24 hodin. Chcete-li mít přehled o všech svých nabídkách na pronájem Vašeho bytu či pokoje, staňte se registrovaným členem. Vaše inzerce z oblasti "byty k pronájmu" bude neustále pod Vaším dohledem, což výrazně zjednoduší Vaši spojenou s pronájmem nabízeného bytu a přiblíží čas, kdy Vás potenciální zájemce o podnájem bude moci kontaktovat. Registrované členství Vám zkrátka zjednoduší život při nabízení bytu na pronájem, podnájem či nabídku spolubydlení.

Hledáte pronájem, podnájem nebo spolubydlení v Praze či jiném městě v České republice?
Portál www.bytyPP.cz alias www.byty-pronajem-podnajem.cz Vám umožní zdarma vkládat inzerát s poptávkou po bydlení, pronájmu bytu, podnájmu či spolubydlící. Pokud hledáte pronájem bytu a rádi byste kontaktovali majitele bytu, zavolejte mu! Telefon naleznete u všech nabídek na bydlení, pronájem, podnájem a spolubydlení nejen v Praze. Rádi byste měli přehled o nabídkách na podnájem odpovídajících Vašim požadavkům? Pro registrované uživatele připravujeme hlídacího psa, který je bude pravidelně informovat o možnostech na podnájem, spolubydlení či pronájem bytu.